Terminy konsultacji pracowników
  • Katedra Systemów Informatycznych

    Terminy konsultacji pracowników Katedry Systemów Informatycznych:

    KSINF_godziny_konsultacji

  • Katedra Sztucznej Inteligencji

    Terminy konsultacji pracowników Katedry Sztucznej Inteligencji:

    KSI_konsultacje_2022

  • Katedra Zastosowań Informatyki

    Terminy konsultacji pracowników Katedry Zastosowań Matematyki:

    KZM_godziny_konsultacji

Lista pracowników
  • A-C

    1. Mgr Ulan Abdiomar, asystent
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      e-mail: ulan_abdiomar@sggw.edu.pl
    2. Mgr Arlan Akhmet, asystent
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      e-mail: arlan_akhmet@sggw.edu.pl
    3. Dr inż. Izabella Antoniuk, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 308,
      e-mail: izabella_antoniuk@sggw.edu.pl
    4. Dr hab. Ihor Atamaniuk, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      e-mail: ihor_atamaniuk@sggw.edu.pl
    5. Dr Edyta Bartnicka, asystent
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      e-mail: edyta_bartnicka@sggw.edu.pl
    6. Dr inż. Marcin Bator, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 274,
      e-mail: marcin_bator@sggw.edu.pl
    7. Dr inż. Adrian Bilski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      e-mail: adrian_bilski@sggw.edu.pl
    8. Mgr Robert Budzyński, specjalista
      Laboratorium Komputerowe
      budynek 34, pokój 3/80
      tel.: 22 59 37 355,
      e-mail: robert_budzynski@sggw.edu.pl
    9. Dr hab. inż. Leszek Chmielewski, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 322,
      e-mail: leszek_chmielewski@sggw.edu.pl
    10. Mgr inż. Marcin Choiński, asystent
      Katedra Zastosowań Matematyki
      e-mail: marcin_choinski@sggw.edu.pl
  • D-G

    1. Dr Marcin Dudziński, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 23
      tel.: 22 59 35 517,
      e-mail: marcin_dudzinski@sggw.edu.pl
    2. Mgr Anna Dyniec, starszy specjalista
      Sekretariat
      budynek 34, pokój 3/28A
      tel.: 22 59 37 351,
      e-mail: anna_dyniec@sggw.edu.pl
    3. Dr Diana Dziewa-Dawidczyk, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 315,
      e-mail: diana_dziewa_dawidczyk@sggw.edu.pl
    4. Dr hab. inż. Imed El Fray, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
    5. Dr hab. Konrad Furmańczyk, profesor SGGW
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 331,
      e-mail: konrad_furmanczyk@sggw.edu.pl
    6. Dr inż. Krzysztof Gajowniczek, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 280,
      e-mail: krzysztof_gajowniczek@sggw.edu.pl
    7. Mgr Marek Grzelczak, starszy specjalista IT
      Laboratorium Komputerowe
      budynek 34, pokój 3/29A
      tel.: 22 59 37 352,
      e-mail: marek_grzelczak@sggw.edu.pl
    8. Dr Urszula Grzybowska, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 280,
      e-mail: urszula_grzybowska@sggw.edu.pl
  • H-J

    1. Monika Hertel-Świerad, specjalista
      Sekretariat
      budynek 34, pokój 3/28A
      tel.: 22 59 37 205
      e-mail: monika_hertel_swierad@sggw.edu.pl
    2. Dr Paweł Hoser, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 286,
      e-mail: pawel_hoser@sggw.edu.pl
    3. Dr inż. Beata Jackowska-Zduniak, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 280,
      e-mail: beata_jackowska-zduniak@sggw.edu.pl
    4. Dr Paweł Jankowski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 312,
      e-mail: pawel_jankowski@sggw.edu.pl
    5. Dr hab. Maciej Janowicz, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 23
      tel.: 22 59 35 517,
      e-mail: maciej_janowicz@sggw.edu.pl
    6. Prof. dr hab. Jerzy Jezierski
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 330,
      e-mail: jerzy_jezierski@sggw.edu.pl
    7. Dr inż. Andrzej Jodłowski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 283,
      e-mail: andrzej_jodlowski@sggw.edu.pl
    8. Dr Alina Jóźwikowska, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 315,
      e-mail: alina_jozwikowska@sggw.edu.pl
  • K

    1. Dr Joanna Kaleta, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 289,
      e-mail: joanna_kaleta@sggw.edu.pl
    2. Dr Krzysztof Karpio, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34, pokój 3/78A
      tel.: 22 59 37 287,
      e-mail: krzysztof_karpio@sggw.edu.pl
    3. Dr inż. Marek Karwański, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 282,
      e-mail: marek_karwanski@sggw.edu.pl
    4. Dr inż. Waldemar Karwowski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 276,
      e-mail: waldemar_karwowski@sggw.edu.pl
    5. Mgr inż. Aleksandra Konopka, asystent
      Katedra Systemów Informatycznych
      e-mail: aleksandra_konopka@sggw.edu.pl
    6. Dr hab. Ryszard Kozera, profesor SGGW
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 279,
      e-mail: ryszard_kozera@sggw.edu.pl
    7. Dr hab. inż. Michał Kruk, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 300,
      e-mail: michal_kruk@sggw.edu.pl
    8. Dr inż. Artur Krupa, asystent
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 314,
      e-mail: artur_krupa@sggw.edu.pl
    9. Dr hab. inż. Bartłomiej Kubica, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 317,
      e-mail: bartlomiej_kubica@sggw.edu.pl
    10. Dr hab. inż. Jarosław Kurek, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 305,
      e-mail: jaroslaw_kurek@sggw.edu.pl
  • L-P

    1. Inż. Krzysztof Lipka – starszy specjalista IT,
      Laboratorium Komputerowe
      budynek 34, pokój 3/29A
      tel.: 22 59 37 352,
      e-mail: krzysztof_lipka@sggw.edu.pl
    2. Dr Piotr Łukasiewicz, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 287,
      e-mail: piotr_lukasiewicz@sggw.edu.pl
    3. Mgr inż. Tomasz Minkowski, starszy specjalista
      Laboratorium Komputerowe
      budynek 34, pokój 3/28A
      tel.: 22 59 37 350,
      e-mail: tomasz_minkowski@sggw.edu.pl
    4. Dr inż. Rafik Nafkha, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34, pokój 3/78B
      tel.: 22 59 37 296,
      e-mail: rafik_nafkha@sggw.edu.pl
    5. Dr hab. inż. Arkadiusz Orłowski, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 270,
      e-mail: arkadiusz_orlowski@sggw.edu.pl
    6. Dr inż. Jakub Leszek Pach, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      e-mail: jakub_leszek_pach@sggw.edu.pl
    7. Dr inż. Maciej Pankiewicz, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 277,
      e-mail: maciej_pankiewicz@sggw.edu.pl
    8. Dr hab. Alexander Prokopenya, profesor SGGW
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 315,
      e-mail: alexander_prokopenya@sggw.edu.pl
    9. Dr hab. Adam Przeździecki, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 343,
      e-mail: adam_przezdziecki@sggw.edu.pl
    10. Inż. Marcin Przybylak, starszy specjalista IT
      Laboratorium Komputerowe
      budynek 34, pokój 3/29A
      tel.: 22 59 37 352,
      e-mail: marcin_przybylak@sggw.edu.pl
  • R-S

    1. Dr Piotr Stachura, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 337,
      e-mail: piotr_stachura1@sggw.edu.pl
    2. Dr inż. Robert Stępień, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34, pokój 3/78B
      tel.: 22 59 37 296,
      e-mail: robert_stepien@sggw.edu.pl
    3. Mgr inż. Karol Struniawski, asystent
      Katedra Systemów Informatycznych
      e-mail: karol_struniawski@sggw.edu.pl
    4. Dr Dariusz Strzęciwilk, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 307,
      e-mail: dariusz_strzeciwilk@sggw.edu.pl
    5. Dr hab. Michał Szymański, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 310,
      e-mail: michal_szymanski@sggw.edu.pl
    6. Prof. dr hab. inż. Andrzej Śluzek
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 285
    7. Dr hab. Bartosz Świderski, profesor SGGW
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 241,
      e-mail: bartosz_swiderski@sggw.edu.pl
    8. Dr Tomasz Świsłocki, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34, pokój 3/78B
      tel.: 22 59 37 296,
      e-mail: tomasz_swislocki@sggw.edu.pl
  • W-Z

    1. Mgr inż. Grzegorz Wieczorek, asystent
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 271,
      e-mail: grzegorz_wieczorek@sggw.edu.pl
    2. Dr inż. Artur Wiliński, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 286,
      e-mail: artur_wilinski@sggw.edu.pl
    3. Dr Włodzimierz Wojas, adiunkt
      Katedra Zastosowań Matematyki
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 336,
      e-mail: wlodzimierz_wojas@sggw.edu.pl
    4. Dr inż. Piotr Wrzeciono, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 276,
      e-mail: piotr_wrzeciono@sggw.edu.pl
    5. Dr inż. Tomasz Ząbkowski, adiunkt
      Katedra Sztucznej Inteligencji
      budynek 34
      tel.: 22 59 37 284,
      e-mail: tomasz_zabkowski@sggw.edu.pl
    6. Dr Andrzej Zembrzuski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34, pokój 3/78B
      tel.: 22 59 37 296,
      e-mail: andrzej_zembrzuski@sggw.edu.pl
    7. Dr Marcin Ziółkowski, adiunkt
      Katedra Systemów Informatycznych
      budynek 34, pokój 3/100
      tel.: 22 59 37 275
      e-mail: marcin_ziolkowski@sggw.edu.pl